Тристаен обзаведен апартамент с гледка море

Любим
Град:
Област:
Пощенски код: 8250
Държава: България
Отваряне в Google Карти
ID на имот : 36111
Площ на имота: 107 m2
Стаи: 3
Спални: 2
Бани: 2
Такса поддръжка: 12 евро
Асансьор: Да
Етап на завършеност: Акт 16
Обзавеждане: да
Интернет: да
Отопление: Климатик
Разстояние до морето: първа линия
Паркинг: Да
Етаж No: 4

Описание

ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА! Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент с гледка море в луксозния затворен комплекс Marina View Fort Beach (част от Fort Noks Grand Resort). Намира се на тихо място на брега на морето – на първа линия, между Свети Влас и Елените в залива Робинзон. Комплексът е изграден с много зеленина и паркови алеи, с множество условия за забавления, спорт както и много удобства за децата.

Предлаганият за продажба апартамент се намира на 4-ти етаж, с площ от 107 кв.м. Състои се от антре, просторен хол с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетна и голяма тераса с гледка към басейна и морето. Продава се напълно обзавежден и оборудван.

Grand Resort няма нужда от представяне. Много е популярен сред туристите и се препоръчва от доволни собственици на апартаменти. Девет басейна, джакузи, водни пързалки, спортни игрища, два ресторанта, кафе, мини маркет, фитнес, козметични салони, медицински център, тенис корт и футболно игрище, детски площадки, директно спускане към плажа, местоположение между море, гора и планина – това са само някои от неговите акценти. Със сигурност ще отговори на очакванията и на най-претенциозните любители на морска почивка. Комплексът работи целогодишно, има Акт 16, годишната такса за поддръжка на общите части е 12,50 евро за кв.м. Комплексът е добре поддържан, проверен и препоръчан от нас. Уникално място за почивка с цялото семейство. Сигурна инвестиция!

Подобни имоти

Препродажби
нова оферта
първа линия

Апартамент с две спални на първа линия

€ 132,600
Представяме на Вашето внимание отличен  тристаен апартамент с прекрасна гледка море в комп ...
2 1 105 m2детайли
Препродажби
първа линия

Апартамент с две спални на първа линия

€ 121,700
Представяме на Вашето внимание отличен ваканционен тристаен апартамент с прекрасна гледка ...
2 1 92 m2детайли
Препродажби
нова оферта
първа линия

Отличен ваканционен имот на първа линия

€ 79,300
Представяме на Вашето внимание отличен ваканционен апартамент с прекрасна гледка море в ко ...
Препродажби
нова оферта
първа линия

Двустаен апартамент с гледка море

€ 79,200
Представяме на Вашето внимание отличен ваканционен апартамент с прекрасна гледка море в ко ...
1 1 60 m2детайли

Цветан Иванов

Мениджър продажби

Свържете се с мен

Обаждане WhatsApp
Можете да отговорите на частни съобщения от страницата "Вх. Поща" в потребителския си профил.

Запазете оглед на имота

ср 29 ное.
чт 30 ное.
пт 01 дек.
сб 02 дек.
нд 03 дек.
пн 04 дек.
вт 05 дек.
ср 06 дек.
чт 07 дек.
пт 08 дек.
Лично
Видео чат
Вашата информация

Сравнете имоти

Цветан Иванов