Преглед
- Updated On:
- април 7, 2022
- 91 m2
- 2 Спални
- 2 Бани
- Година строеж
Тристаен апартамент до плажа в Слънчев бряг
Адрес на собствеността
Описание
ПРОДАДЕН! Представяме на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба в комплекс „Кая 1“ на първа линия в центъра на Слънчев Бряг.
Сградата е разположена само на метри от плажа и предлага гледки към плажа и централната алея. Пред комплекса има паркинг, а в непосредствена близост има синя зона за паркиране, заобиколен от ресторанти, барове, магазини, места, предлагащи екстремни спортове, привличайки млади хора, търсещи забавления, както и тези, които предпочитат непосредствената близост до златистото крайбрежие.
Предлаганото за продажба жилище е с обща жилищна площ от 91,33 кв.м. и се състои от хол/всекидневна с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетни и три тераси. Апартамента е напълно обзаведен и се намира на втори етаж. Има възможност за отдаването му под наем и като два отделни апартамента – двустаен и студио.